PODPORA UŽIVATELŮ

Aktualizováno

26.04.2024

Verze pro tisk

 

NASTAVENÍ PRO EL. POŠTU

Adresy @orgman.cz bez označení okresu zůstávají funkční pokud o to uživatel požádá.

Žádost o aktivaci schránky s adresami @servispark.cz, @skolyjm.cz, @holidayresort.cz stačí zaslat mailem na adresu podpora@orgman.cz.

Přihlášení k webmailu prostřednictvím internetového prohlížeče - webmail.forpsi.com (práce s maily je obdobná jako na "Seznamu").

Stahování zpráv (např. do MS do Outlooku): POP3 - pop3.forpsi.com; IMAP - imap.forpsi.com; SMTP - smtp.forpsi.com nebo IP adresa "domovského serveru" který používáte pro připojení k Internetu a odesílání el. pošty.

Kapacita schránek je 1 GB a lze ji navýšit za úplatu. Po překročení kapacity může dojít k zablokování schránky, proto nenechávejte v doručené poště již přečtené starší zprávy. Z "koše" jsou automaticky mazány zprávy starší než 30 dnů.

Antispamová ochrana u adres @orgman.cz a @skolyjm.cz propustí zprávy odeslané z adres kr-jihomoravsky.cz, jmskoly.cz, sssbrno.cz, vim-jmk.cz i luzamky.cz (jsou na "whitelistu"). Uživatel si může nastavení změnit a pošta od výše uvedených odesilatelů pak chodit nemusí a doporučujeme ověřit si funkčnost schránky zasláním testovacího mailu.

NASTAVENÍ PRO WEB

WWW stránky jsou responzivní (přizpůsobí se velikosti zobrazovací plochy) a lze je snadno načíst i na menších chytrých mobilech. Základ našich webů tvoří jednostránkové dokumenty, které lze snadno číst i tisknout. každá taková webová stránka má odkaz "Snadné zobrazení". (více na servispark.cz/dotazy).

Tisk jednotlivých stránek na 1 list formátu A4 lze snadno u stránek, které mají v nadpisu "Verze pro tisk". Stačí nastavit vhodné parametry tisku  s minimálními okraji, bez záhlaví a zápatí.

FTP přístup pro aktualizaci vlastních webů obdrží příslušný uživatel při aktivaci služby.

Servis, zřízení vlastních stránek, e-mailů nebo umístění reklamních odkazů viz servispark.cz/internet.

POSTUP PŘI ŘEŠENÍ PROBLÉMŮ

1. Podívejte se na internetové služby - viz servispark.cz/internet.

2. Přečtěte si odpověd na časté dotazy na servispark.cz/dotazy.

3. Projděte uživatelské nastavení výše a pravidla na servispark.cz/pravidla.

4. Teprve pak kontaktujte správu systému - podpora@servispark.cz.