Ubytování *** přímo na pláži vranovské přehrady. Aktuální slevy a informace viz vrancl.cz/aktuality

 

 Fotogalerie: hotelsobol.cz/galerie   Kamery: hotelsobol.cz/kamery

 

Hotel je přímo na pláži Vranovské přehrady cca 100 m od jezera. Ubytovací kapacita je 70 lůžek ve dvou, tří a čtyřlůžkových pokojích s výhledem na jezero a lesy. V 1. podlaží jsou dvou a třílůžkové pokoje, v 2. podlaží se nachází čtyřlůžkové mezonetové apartmány. Dvoulůžkové pokoje a mezonetové apartmány mají samostatný balkón. Všechny pokoje jsou vybaveny chladničkou i vlastní koupelnou se sprchovým koutem a WC. Na pláž nelze brát domácí mazlíčky.

Objekt lze využít pro pořádání školení, společenských a firemních akcí. Přímo v hotelu je k dispozici klubovna o kapacitě 50 míst s plazmovou televizí a WiFi připojení k Internetu. Na požádání zajistíme i větší učebnu, vinárnu s krbem, didaktickou techniku, hudební produkce a občerstvení, vč. degustace vín.

Příjezdová trasa je od obce Štítary okr. Znojmo. GPS parkoviště hotelu: 48°54'52.197"N, 15°48'59.805"E. Mapa viz www.vranovplaz.cz/mapa. Parkování zdarma přímo u hotelu - bezplatně lze užívat i úschovnu kol a sportovního náčiní.

 

Možnosti rekreačního vyžití: V areálu je velký výběr stravovacích zařízení, samoobsluhy s potravinami i prodejní stánky s dalším zbožím. Najdete zde hřiště na volejbal, nohejbal, odbíjenou i stolní tenis. Jsou zde půjčovny sportovních potřeb, loděk a surfů. Děti se mohou povozit na vodním tobogánu i vyzkoušet lanové centrum. Využít lze tenisové kurty a wellness centrum s vířivkou, saunou a posilovnou v blízkém rekreačním zařízení. Vinařské cyklostezky vedou přes Národní park Podyjí a navazují na cyklostezky v Rakousku. Pro cestu z pláže na Vranovský zámek lze využít turistický vláček. Výborné jsou podmínky pro rybaření, povolenky lze zakoupit na místě. Také houbaři si přijdou na své, les začíná přímo za areálem. Lze objednat vyhlídkové plavby. Na pláži o prázdninách probíhají zajímavé akce a umělecké produkce.

 

Ceny za 1 lůžko a noc: 3-lůžko bez balkonu k lesu 370 Kč * 2 a 4 lůžko s balkonem k lesu 430 Kč * 4-lůžko s balkonem na pláž 450 Kč * 2-lůžko s balkonem na pláž 480 Kč * Děti do 3 let na lůžku s rodiči zdarma, do 14 let sleva 100 Kč/1 lůžko a noc. K ceně se připočítává rekreační poplatek obci za osoby ve věku 18-70 let (20 Kč/os./noc). Vstup na pláž pro osoby od 6 let (podle věku a délky pobytu od 20 Kč na os. a den) v ceně vstupu na pláž je letní kino a vodní tobogán. Lze zapůjčit teplovzdušný ventilátor za 100 Kč na den. Mimo hlavní letní sezónu 350 Kč, školy a větší skupiny dle domluvy. Více o slevách na www.vrancl.cz/aktuality.

Stravování Snídaně a večeře přímo na hotelu za 90 Kč (děti do 14 let 80 Kč), Obědy dle nabídky. Během letní sezóny lze zajistit stravování i v přilehlých restauracích nebo nákupem v blízké samoobsluze.

 

Rezervace ubytování:: recepce@hotelsobol.cz  tel. +420 722 444 309