Výsledky Dopravní soutěže mladých cyklistů

Po dvouleté koronavirové pauze se ve Znojmě opět uskutečnilo 43. oblastní kolo Dopravní soutěže mladých cyklistů (DSMC). Soutěž proběhla 5.5.2022 v areálu Základní školy JUDr. Josefa Mareše a poprvé i na znojemském dopravním hřiště ul. J. Hořejšího. Odbornými garanty jednotlivých soutěžních disciplín byli příslušníci Police ČR, instruktoři autoškol a členky Českého červeného kříže.

Vítězná družstva postupující do krajského kola

1. kategorie (věk 10 – 12 let) → ZŠ Kravsko

2. kategorie (věk 12 – 16 let) → ZŠ Kravsko

 

Výsledková listina je na www.servispark.cz/datasklad/2022-cykliste-znojmo-vysledky.pdf  

Fotografie jsou ke stažení na www.servispark.cz/datasklad/2022-cykliste-znojmo-fotky.zip

Fotoarchiv akcí vč. výběru fotografií z poslední soutěže najdete na www.servispark.cz/fotky/2022

Více o znojemském dopravním hřišti a možnostech jeho využití se dozvíte na www.sportovisteznojmo.cz/dopravni-hriste-j-horejsiho   

 

Den otevřených dveří Policie České republiky

Den otevřených dveří PČR proběhne 26. května 2022 v policejním areálu na Pražské ulici ve Znojmě v době od 9 do 12 hodin.  K vidění bude policejní technika, výzbroj i výstroj a také různé ukázky výcviků a zákroků. Představí se zde například policisté z obvodního oddělení, dopravní policisté, cizinecká policie, kriminalističtí technici, speciální pořádková jednotka, psovodi, policejní potápěči, pyrotechnici, policisté na koních, zásahová jednotka a možná přiletí i policejní vrtulník. Srdečně zváni jsou malí i velcí diváci a zájemci o práci u policie. Vstup do areálu bude umožněn přes vrátnici naproti katastrálnímu úřadu.
 

 


Vydává 1. infocentrum portálů servispark.cz, holidayresort.cz a skolyjm.cz - odpovědná osoba PaedDr. Jiří Pokorný

Archiv bulletinů a další data ke stažení najdete na www.servispark.cz/data. Expedováno prostřednictvím distribučního systému ORGMAN.